• Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisine makale yüklerken, makaleye ilişkin "intihal raporu"nun da sisteme ek dosya olarak yüklemeniz beklenmektedir. Bu doğrultuda söz konusu makalenizle birlikte ayrı/ek dosya olarak, intihal raporunuzu da (Turnitin ve/veya Ithenticate vb.) pdf dosyası olarak yükleyiniz. İlgili raporda, makalenizin başlığı, yazarların isimleri ve alıntı yüzdelik kısmı mutlaka görünecek şekilde olmalıdır.
  • 1999 yılından, 2018 yılına kadar yılda iki sayı olarak yayımlanan ve yayın kurulu kararı ile 2018 yılında 3 sayı olarak yayımlanan Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi, dergi yönergesinde yapılan değişiklik ve yayın kurulu kararı doğrultusunda 2019 yılından itibaren yılda dört sayı (Mart, Haziran, Eylül, Aralık) olarak yayımlanacaktır.
  • Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisine Makale gönderen Yazar(lar), makaleleriyle ilgili olarak, "Dergi Hakkında" kısmında da belirtilen hususları açık bir şekilde ve kendi İradeleriyle Taahhüt/kabul etmiş sayılmaktadırlar.

2016 YILI ÖNCESİ SAYILAR