Sevgili Meslektaşım:

11-14 Nisan 2019 tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecek olan dördüncü Uluslararası 3D Baskı Teknolojileri ve Dijital Endüstri Kongresi'ne (3D-PTC 2019) sizi davet ediyoruz.

Kongremize 5'ten fazla ülkeden konuşmacı ve yazar katılacak olup YÖK yeni teşvik yönetmeliğine göre ISBN numaralı tam metin basımı yapılacaktır.

Kongrenin amacı farklı ülkelerdeki üniversiteleri, sanayi kuruluşlarını ve kurumlarını bir araya getirmek ve 3D baskı teknolojileri ve dijital endüstri alanlarındaki teorik ve pratik konuları tartışmaktır. Bu alandaki ileriye dönük değerli katkılar bilim kurulu tarafından değerlendirilecek ve sunulması onaylananlar konferans kitabında da yayınlanacaktır."Kabul edilen bildiriler, genişletilerek destek veren dergilerde tekrar hakem değerlendirilmesinden sonra yayınlanabilecektir."

3D Baskı Teknolojileri ve Dijital Endüstri kogresi multidisipliner mühendislik, tıbbi, diş hekimliği ve uygulayıcıları teşvik etmektedir. Akademisyenler ve profesyoneller, farklı disiplinler ve alanlardan gelenler ile zorlukları belirlemek ve çözüm önerilerini tartışarak bilimsel ve pratik katkılar sağlamak için 3D baskı teknolojileri ve dijital endüstriye hoşgeldiniz.

Sizi 3D Baskı Teknolojileri ve Dijital Endüstri (3D-PTC 2019) Kongresi üzerine düzenlenen dördüncü Uluslararası Kongreye davet etmekten dolayı çok memnunuz.

Kongremizde ayrıca sergi ve fuaye alanı oluşturulacak, alan ile ilgili firmalar davet edilerek ürünleri tanıtılacak çözüm ortaklıkları geliştirilebilecektir.

Kongrede görüşmek dileğiyle.

3D-PTC 2019 Organizasyon Komitesi

Detaylı bilgi için: http://3dprintturkey.org/ tıklayınız.