Sayın Yazarlarımız,

Mart 2019  sayısı için makale kabulü 25.01.2019 tarihinde sona ermiştir. Bu tarihten sonra gönderilen makaleler Temmuz 2019 sayısı için değerlendirilmeye alınacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Dergimizin yazım kurallarında "Resimler, Çizimler, Grafikler ve Tablolar" başlığı altında düzenleme yapılmıştır.

Sayın Yazarlarımız,

TEMMUZ 2017  Sayımız için makele kabulü 10.05.2017 tarihinde sona erecektir. bu tarihten sonra gönderilen makaleler KASIM 2017 sayısı için değerlendirilmeye alınacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ,

2017 YILI MART AYI SAYIMIZ YAYIMLANMIŞTIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • Dergiye gönderilecek olan yazıların yazar tarafından intihal (benzerlik) oranı raporu alınmalı ve yazı ile birlikte gönderilmelidir. Çalışmanın yayınlanması için benzerlik oranı %20'den fazla olmamalıdır.

SAYIN YAZARLARIMIZ,

DERGİMİZİN 2017 MART SAYISI İÇİN YAZI KABULÜ BİTMİŞTİR. 31.01.2017 TARİHİNDEN SONRA GÖNDERİLECEK OLAN YAZILAR TEMMUZ SAYIMIZ İÇİN DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR. KATKILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.


sayın yazarlarımız,

göndermiş olduğunuz yazıların metin kısmında  yazar bilgilerinin kesinlikle olmaması gerekmektedir. kör hakemlik yapabilmemiz için önemli nir noktadır. bu konuya dikkat eder ve yazar bilgilerini sistemde belirtilen uygun kısımlarda verirseniz çalışmalarımız daha sağlıklı olacaktır iyi çalışmalar.

DERGİMİZİN ARALIK 2017 SAYISI YAYIMLANMIŞTIR. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

YAZIM KURALLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR. DERGİMİZE MART 2017 SAYISI İÇİN YAZI GÖNDERMİŞ OLAN VE BUNDAN SONRA GÖNDERECEK OLAN YAZARLARIMIZIN WEB SAYFAMIZDAKİ YAZIM KURALLARINI HASSASİYETLE UYGULAMASI GEREKMEKTEDİR. ÖN İNCELEME SONUCUNDA

YAZIM KURALLARINA UYGUN OLMAYAN YAZILAR KESİNLİKLE DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. 


Sayin Yazarlarimiz

Dergimizin yazım kurallari en kısa sürede güncellenerek sisteme yüklenecektir. Gondereceginiz veya gondermis oldugunuz yazıları yeni kurallara gore uyarlamaniz gerekmektedir. İyi calismalar dileriz

Sayın Yazarlar, 

Dergimize gönderdiğiniz yazılarınızda metin kısmında yazar bilgilerine yer vermeyiniz.

bu bilgileri yazar bilgileri kısmında ayrıntılı olarak yazınız.

hakeme değerlendirmesi işlemi göndermiş olduğunuz yazılar üzerinden yapıldığından ve kör hakemlik sistemi olduğundan metin içerisinde yazarla ilgili herhangi bir bilginin olmaması daha sağlıklı olacaktır. Teşekkürler,

iyi çalışmalar

Dergimize makale göndermek ya da hakem olmak için lütfen sisteme üye olunuz. Üyelikle ilgili karşılaştığınız sıkıntılar için odudergi@gmail.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Sayın Yazarlarımız,

TEMMUZ 2017  Sayımız için makele kabulü 10.05.2017 tarihinde sona erecektir. bu tarihten sonra gönderilen makaleler 2017 KASIM sayısı için değerlendirilmeye alınacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Dergimizin Güncellme Çalışmaları Devam etmektedir.