Scientific Educational Studies

e-ISSN 2602-4527 | Periyot Yılda 2 Sayı | Başlangıç: 2017 | Yayıncı Mahmut SAĞIR |
Kapak Resmi

162

179

Scientific Educational Studies

SES 2018 Haziran Sayısı makale kabulüne başlamıştır. 

Her türlü yardım, görüş ve öneri için scientificeducationalstudies@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Scientific Educational Studies (SES) (Bilimsel Eğitim Araştırmaları) Dergisi Web Sayfasına Hoş Geldiniz. Scientific Educational Studies Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme temel alanında Aralık ve Haziran aylarında olmak üzere yılda iki kez yayınlanan bilimsel hakemli bir dergidir.

Amacımız: Scientific Educutional Studies olarak Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme temel alanında kuram ve uygulamaya katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Eğitim Bilimleri ve Öğretmen yetiştirme temel alanında uluslararası bilimsel yayınlarda öncü rol almak ve saygın indekslerde taranmaktır.

Misyonumuz: Eğitim Bilimleri ve Öğretmen yetiştirme temel alanında saygın indekslere girebilmek için objektif hakem süreçleri sonucunda nitelikli araştırmaları yayınlamaktır.

Hedefimiz: Vizyonumuzu gerçekleştirebilmek için sürdürülebilir bir yayın politikasıyla yılda en az iki sayı çıkarmaktır. 

Makale Gönder
Dizinler ve Platformlar
IFSCOM 2018

5a80269442084.JPG

ORCID ID Kullanımı

5a80293b2f6c2.JPG

Bilimsel süreli yayınlarda yazarların ORCID ID kullanımı gerekmektedir. Bu yüzden yazarlarımızın profil sayfalarını güncelleyerek orcid id eklemelerini rica ederiz.

ORCID ID oluşturmak için  orcid id  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.