Turkish Journal of Science
Kapak Resmi
ISSN 2587-0971 | e-ISSN 2587-0971 | Periyot Yıllık | Başlangıç: 2016 | Yayıncı KED Yayıncılık LTD ŞTİ. |

Turkish Journal of Science

ISSN 2587-0971 | e-ISSN 2587-0971 | Periyot Yıllık | Başlangıç: 2016 | Yayıncı KED Yayıncılık LTD ŞTİ. |
Kapak Resmi

1.630

3.763
Volume 3 Issue 1 Son Sayı
Cilt 3 - Sayı 1 - Ara 2019
  1. EPSTEİN BARR VİRÜSÜ VE BURKİTT LENFOMA
    Sayfalar 1 - 13
    Arzu Ala Görmez
  2. Türevlenebilen Geometrik Konveks Fonksiyonlar için Hadamard Tipli İntegral Eşitsizlikler
    Sayfalar 14 - 31
    Nurullah KILIÇ, Ahmet Ocak Akdemir
  3. q-Bernoulli inequality
    Sayfalar 32 - 39
    Mohammad ALOMARI
  4. Katugampola Fractional Integrals within the Class of Convex Functions
    Sayfalar 40 - 50
    Hatice Yaldız, Ahmet Ocak Akdemir