Munzur Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi (MÜSBİD)

ISSN 2147-1614 | Periyot Yılda 2 Sayı | Başlangıç: 2012 | Yayıncı Munzur Üniversitesi | https://www.munzur.edu.tr/birimler/akademik/enstituler/sosyal/Pages/dergiler.aspx
Kapak Resmi

1.576

6.075

Munzur Üniversitesi  Sosyal Bilimler Dergisi (MÜSBİD)  yılda iki kez yayımlanan ulusal hakemli bir dergidir.
                                                                                        
DUYURULAR

 Değerli Araştırmacılar, Dergimizin Bahar 2018 Sayısı için makale kabulü devam etmektedir.  Makale gönderimi için son tarih 30 Nisan 2018'dir.
                                                                       

 Akademisyenlerin bilimsel çalışmalarındaki isim benzerliklerinden kaynaklanan bazı sorunların önüne geçilebilmesi amacıyla araştırmacı kimlik numaraları orcid kullanılacaktır. Yazar adından yapılan yayın/atıf taramalarında isim benzerlikleri, soyadı değişikliği, Türkçe harf içeren isimler, farklı yazımlar, kurum değişiklikleri gibi durumlar sorun oluşturabilmektedir. Bu nedenle araştırmacıların tanımlayıcı kimlik/numara (ID) edinmeleri önem taşımaktadır. Dergimiz, Bahar sayımızdan itibaren yazarların ORCID tahsis numarası (ID) ile çıkarılacaktır. Bu yüzden halen yayımlanmak üzere makale göndermiş ve daha sonra gönderecek olan yazarların ORCID numaraları ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Değerli   akademsiyenler http://orcid.org adresinden birkaç dakikanızı ayırarak bireysel ORCID için  kayıt yaptırabilirsiniz.