Kapak Resmi
1.408     |     2.215
Arşiv
http://dergipark.gov.tr/ueip

https://independent.academia.edu/ueip

Uluslararası Ekonomi, İşletme ve Politika Dergisi (UEİP), araştırmacıların bilimsel çalışmalarını yayınlayabilecek; akademik gelişimlerine katkı sağlayabilecek bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Dergimiz ekonomi, işletme, bankacılık, finans, maliye, çalışma ekonomisi, ekonometri, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler alanlarında Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış özgün, bilimsel araştırmaları yayınlayan hakemli bilimsel bir dergidir.

UEİP, ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde olmak üzere yılda iki kez elektronik olarak yayınlanmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde özel sayı da yayınlayabilir. 

Dergide yayımlanan makalelerin dil, bilim, yasal ve etik sorumluluğu yazara aittir. Makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. 

Makalenizi  Yazarlar İçin Bilgi sekmesinde yer alan bilgilere göre hazırladıktan sonra gönderebilirsiniz.


DUYURU

 

Uluslararası Ekonomi, İşletme ve Politika Dergisi

(International Journal of Economics, Business and Politics)

&

InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi

(InTraders International Conferences on International Trade)

 

Dergimiz ile InTraders arasında yayın sponsorluk anlaşması yapıldı. 10-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi’nde yapılacak kongrede sunulan bildiriler, yazarların istemesi halinde, dergimizde hakem değerlendirme sürecine alınacaktır. Hakem değerlendirme sürecine göre ve dergi yazım kurallarına uygun hazırlanmış makaleler dergimizde yayınlanacaktır. Makalelerin yayınlanmasında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 10 Temmuz 2018 tam metin gönderme son tarihi olarak belirlendi.

https://tr.intraders.org/Home/Index/

https://www.facebook.com/groups/intradersorg/
ULUSLARARASI EKONOMİ, İŞLETME ve POLİTİKA DERGİSİ Son Sayı
Cilt 1 - Sayı 2 - Eki 2017