http://dergipark.gov.tr/ueyd

Uluslararası Ekonomi ve Yenilik Dergisi, İktisat, İşletme, Maliye, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler alanlarında  özgün Türkçe ve İngilizce bilimsel makaleleri yılda iki kez ücretsiz yayınlayan hakemli bir dergidir. Yazarlardan makaleler için başvuru veya değerlendirme ücreti alınmaz.

Uluslararası Ekonomi ve Yenilik Dergisi'ne makale başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız, dergi yayın politikasını ve Yazar Rehberi'ni incelemenizi öneririz. Yazarlar dergiye gönderi yapmadan önce kayıt olmalıdır. Kaydolduktan sonra, Giriş bağlantısı aracılığıyla 3 basamaklı (Başlarken, Makale Önizleme ve Gönder) gönderi işlemine başlayabilir.

Okuyucuların yayın bildirimi servisine kayıt olmaları önerilir. Bu işlem dergi giriş sayfasının üst kısmında yer alan Kayıt bağlantısından gerçekleştirilebilir. Bu servise kayıt yaptıran okuyucuya her yeni sayı yayınlandığında e-posta aracılığı ile iletilir.

Uluslararası Ekonomi ve Yenilik Dergisi aşağıdaki indeks ve veri tabanlarında indekslenmektedir. 

AkademikDizinEBSCOhost, EZB (Electronic Journals Library)Google ScholarIndexCopernicus, OAJI (Open Academic Journals Index), PakAcademicSciLitSIS (Scientific Indexing Services)WorldCat


5a4267454e00c.png


Son Sayı
Cilt 3 - Sayı 2 - Eki 2017
Güncel Duyuru

Uluslararası Ekonomi ve Yenilik Dergisi,