Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi Kasım Sayısı için makale kabulüne devam etmektedir. Yönetim-Ekonomi ve Felsefe konularında bir tema sınırlaması olmaksızın siz değerli araştırmacılarımızın makalelerini bekliyoruz. 

Değerli Bilim İnsanları;

2018 Nisan Sayısı yayınlanmıştır. 

Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi 2018 TEMMUZ Sayısı için makale kabulüne başlamıştır. Yönetim-Ekonomi ve Felsefe konularında bir tema sınırlaması olmaksızın siz değerli araştırmacılarımızın makalelerini bekliyoruz. 

Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi Kasım Sayısı için makale kabulüne başlamıştır. Yönetim-Ekonomi ve Felsefe konularında bir tema sınırlaması olmaksızın siz değerli araştırmacılarımızın makalelerini bekliyoruz. 

Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi Temmuz Sayısı için makale kabulüne 1 Nisan 2017 tarihi itibari ile başlamıştır. Yönetim-Ekonomi ve Felsefe konularında bir tema sınırlaması olmaksızın siz değerli araştırmacılarımızın makalelerini bekliyoruz. 31 Temmuz tarihinde yayımlanacak olan sayı için son makale kabul tarihi 10 Temmuz 2017 tarihidir.

Dergi Adı Değişikliği

Elektronik Mesleki Gelişim Dergisi 2017 yılından itibaren YORUM-YÖNETİM-YÖNTEM ULUSLARARASI YÖNETİM-EKONOMİ VE FELSEFE DERGİSİ" olarak yayımlanmaya devam edecektir.

KASIM SAYISI İÇİN MAKALE ÇAĞRISI

Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi 30 TEMMUZ 2018 Sayısı için makale kabulüne 1 MAYIS  2018 tarihi itibari ile başlamıştır. Yönetim-Ekonomi ve Felsefe konularında bir tema sınırlaması olmaksızın siz değerli araştırmacılarımızın makalelerini bekliyoruz. 30 TEMM:UZ 2018 tarihinde yayımlanacak olan sayı için son makale kabul tarihi 10 TEMMUZ 2018 tarihidir.

Dergi Yeni Adı

  Yorum-Yönetim-Yöntem Uluslararası Yönetim-Ekonomi ve Felsefe Dergisi

 Derginin yeni adıyla çıkardığı sayılara (2017 ve sonrası) buradan ulaşabilirsiniz.

58788e9246bd8.jpg

5878920b26064.jpg